Łączymy ludzi i biznes w Beskidach

Drukuj

DEDYKOWANE MODELE OPTYMALIZACYJNE

Super User. Opublikowano w BESKID NEWS 100PORTAL

Kancelaria Księgowa Regatio Sp. z o.o. s.c. przedstawia zintegrowany system narzędzi do zwiększenia wydajności, a także oszczędności w sferze dotychczas prowadzonych interesów, opierający się na trzech stabilnych filarach. W pełni skutecznych i efektywnych rozwiązaniach dla biznesu, z których z powodzeniem korzystają przedsiębiorcy w całej Polsce oraz w innych krajach Europy. Kompleksowej analizie i doradztwie w zakresie wdrożenia rozwiązań biznesowych i wspierania ich rezultatów. Międzynarodowym doświadczeniu, znajomości branży i metodologii stosowanych rozwiązań, optymalnych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.
Drukuj

Svidnik

Super User. Opublikowano w BESKID NEWS 100PORTAL

Przygraniczne 12 tys miasteczko na Słowacji ,niegdyś  historycznie stanowiące ważny węzeł komunikacyjny szlaku bursztynowego w kierunku Polski . Obecnie również przebiega tranzyt drogi międzynarodowej a panoramę miasta możemy dojrzeć jadąc ekspresową obwodnicą Svidnika. Co warto zobaczyć w mieście...

*Muzeum Kultury Ukraińskiej - (Słowackie Muzeum Narodowe), wyjątkowe, wyspecjalizowane i zarazem najstarsze muzeum narodowościowe na Słowacji.

*Muzeum wojska (wiele eksponatów broni i sprzętu z okresu 2 wojny światowej,w tym czołgi ,samoloty)

Operacja Karpacko-Dukielska była jedną z największych na europejskich frontach drugiej wojny światowej a region Svidnika stał się miejscem tych wydarzeń.Dla osób pasjonujących się sprzętem wojskowym i historią  na pewno nie zabraknie eksponatów rozsianych również poza miasteczkiem .Warto zatrzymać się tutaj nawet jadąc tranzytem aby posmakować dobrej kuchni regionalnej dawnego  Górnego Sarisa .Dla rodzin i osób aktywnych polecić  można baseny termalne które wyrobiły sobie dobrą markę również w Polsce.

Tranzytowe położenie  Svidnika  sprzyja  kontaktom  biznesowym ,dla osób przedsiębiorczych z Polski Węgier i Słowacji  firmy działające w mieście oferują usługi biznes servis,księgowość,logistyka.

Miasteczko posiada również byłe lotnisko wojskowe z asfaltowym pasem startowym  na którym corocznie w wakacje organizowana jest impreza samochodowa TUNIG ZRAZ SVIDNIK gromadząca sympatyków z wielu krajów Europy Środkowej.