Łączymy ludzi i biznes w Beskidach

Bielsko100prawko- Instruktor kat.B

Dodaj do ulubionych
Cena: Rabat 100Carpatia -5% EUR
Kontakt 609 007 768
http://www.oskjasienica.pl/
Dodane 2016-02-13 04:37:41

Opis

 

 

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Róża prowadzi szkolenia kat.B na  Prawa Jazdy .Organizujemy kursy  dla osób indywidualnych.Dostosowujemy czas szkolenia do możliwości kursanta.

Potrzebujesz intensywne szkolenie aby szybko zdobyć doświadczenie jazdy w mieście ?    Nasz Ośrodek jest do Państwa dyspozycji .Dysponujemy  placem manewrowym  położonym  w cichej okolicy w sam raz dla początkujących.Dla gości z Polonia  UE i USA ceniącym czas organizujemy rezerwacje placu,,szkolenie jazdy w mieście ,lekcje dodatkowe.

Jazda i egzamin przeprowadzane są w Bielsku Białej. 

 

Od 19 stycznia 2013 roku, aby rozpocząć kurs prawa jazdy trzeba mieć utworzony w starostwie Profil Kandydata na Kierowcę. Wszystkie związane z tym formalności zostaną przedstawione na spotkaniu organizacyjnym. 

 

Na spotkaniu organizacyjnym otrzymacie Państwo aktualne testy do przygotowania się do egzaminu teoretycznego jak również wytłumaczymy „krok po kroku” wszystkie nowe zasady, które panują od tego roku. Cena kursu jest uzależniona m. in. od wysokich kosztów paliwa, ma to również bezpośrednie przełożenie na profesjonalne podejście do każdego kursanta indywidualnie.

 


 

 

Każdy z nas był kiedyś w Twojej sytuacji przed egzaminem. Rozumiemy to, dlatego dołożymy starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący

 

Lokalizacja

Polonia Biznes UE

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 54
Wyświetlony: 623
Wygasa: 2018-08-14 04:35:00